1) Точка С належить відрізку АВ довжиною 17см. Відрізок СВ на 3см довший за відрізок АС. Знайти

довжини АС і СВ2) Суміжні кути відносяться як 11 до 7. Знайти кути3) При перетині двох прямих утворилися кути. Один з кутів в 3 рази більше другого. Знайти всі кути4) Прямий кут поділили на три частини. Один з кутів в 3 рази більше другого і на 20° менше третього. Знайти найбільший кут(спочатку записати короткий запис)5) Кути МКР і ВКР – прямі. Доведіть, що точки М, В, К лежать на одній прямій ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мисиюк Василий.

Ответ:

1. AC=7  CB=10

2 70°, 110°

3. 45°, 135°

Объяснение:

1 составим уравнение , где а - меньший отрезок , а+3- больший ,  вся длина отрезка =17

a+(a+3)=17 ⇒

a=7 - меньший отрезок ⇒

a+3=10 больший отрезок

проверим: 7+10=17

2  Сумма смежных углов = 180

11+7=18 180°:18=10° одна часть 10°

7*10°=70 °    11*10°=110°

проверим 110+70=180

3. Сумма смежных углов пересекающихся прямых = 180

пусть меньший будет а, тогда больший угол будет 3а

3а+а=180 4а=180 а=180:4 а=45 - градусов, меньший угол

45*3=135°  больший угол