Знайти сторони паралелограма, якщо вони відносяться як 8:19, а діагоналі паралелограма дорівнюють

30 см і 50 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Сергей.

Ответ:

сума квадратів діагоналей дорiвнюе сумі квадратів усіх сторiн.нехай сторони 8x i 19х.тодi 30+50 -2(64x²+361x2).

900+2500=128x2+722x²

850x²-3400

x2=3400:850

x²=4

x=2

тоді сторони паралелограма 8*2=16 см i

19*2=38см

малюнок не треба.якщо дуже хочеться,досить намалювати паралелограм і провести Діагоналі.