1. Знайти кути, суміжні з кутами 30°; 45°; 60°; 90°. 2. Чи можуть обидва суміжні кути бути: а)

гострими; б) тупими; в) прямими. Відповідь обґрунтуйте. 3. Знайти суміжні кути, якщо: а). один з них на 20° більше другого; б). їхня різниця дорівнює 30º; в). один з них в 5 разів менше другого; г). якщо вони рівні. 4. Чому дорівнює кут, якщо сума двох суміжних з ним кутів дорівнює 120⁰? 5. Один із кутів, що утворилися при перетині двох прямих, дорівнює 40º. Знайти всі інші кути. 6. Сума двох кутів, що утворилися при перетині двох прямих, дорівнює 100º. Знайти ці кути. 7. Один із кутів, що утворилися при перетині двох прямих у 4 рази більше іншого. Знайти ці кути. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Dolinda Ivanna.

Ответ:

1. 180-30=150

180-45=135

180-60=120

180-90=90

2. а) Ні. б) Ні. в) Так.

Якщо один кут буде більше 90 то другий гарантовано меньше 90 а якщо меньше то це не тупий. Так же й з гострим якщо один буде меньше за 90 то другий гарантовано більше за 90.

3. а) х+(х+20)=180

2х+20=180

2х=180-20

2х=160

х=160:2

х=80

Тоді другий кут 100 а перший 80.

б) Будет в скрине. Ответ 75° та 105°.

в) 5х+х=180

6х=180

х=180:6

х=30

30•5=150

Ответ 150° и 30°.

г) х+х=180

2х=180

х=180:2

х=90

Ответ два угла по 90°.

4. 180-120=60°

Ответ угол 60°.

5. Решение в скрине будет. Углы нахрест лежащие одинаковые поэтому 180-40=140°

Ответ два угла по 140° и два угла по 40°.

6. 100:2=50°

180-50=130°

Почему 100:2 потому что всего 4 угла получается два из них в сумме 180 значит это не 130 и 50 а два одинаковых получается 100:2=50°

Ответ два по 50° и два по 130°.

7. 4х+х=180°

5х=180

х=180:5

х=36°

4•36=144°

Ответ два по 144° и два по 36°.

Объяснение: