1.Один з суміжних кутів на 90° більший за другий. Знайти ці кути. 2.Два кути, утворені при

перетині 2-х прямих, відносяться як 3:6. 3.Знайти всі кути, утворені при перетині. Один з вертикальних кутів рівний 36°. Знайти решту кутів. Бісектриса одного з суміжних кутів ділить його на 2 кути по 26°.4. Знайти суміжні кути. Сума двох вертикальних кутів, утворених при перетині 2-х прямих, дорівнює 144°. 5.Знайти всі кути,утворені при перетині прямих.6. Побудувати 3 прямі. Дві з них перетинають третю в двох різних точках. Записати всі вертикальні та суміжні кути, утворені при такому перетині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Александр.

Объяснение:

1 нехай перший кут х°,то другий х+90,сума суміжних кутів 180°,тоді

х+х+90=180°

2х=180-90

2х=90

х=90:2

х=45

отже, перший кут 45°,другий 45+90=135°