Даю 25 баллов!!! 1. Один із суміжних кутів дорівнює 40°. Чому дорівнює інший? А) 180°; Б) 100°;

В) 20°; Г) 140°. 2. Знайдіть вертикальні кути, якщо їх сума дорівнює 70° А) 100°; Б) 25°; В) 50°; Г) 35°. 3. Які прямі називаються перпендикулярними? А) такі, що перетинаються; Б) які перетинаються під прямим кутом; В) такі, що не перетинаються; Г) які мають спільну точку. Середній рівень (3 бали) 4. Скільки перпендикулярних прямих можна провести на площині до даної прямої через точку, що лежить на ній? 5. Дві прямі перетинаються. Один з отриманих кутів дорівнює 103° . Знайдіть градусну міру інших кутів. 6. Один із суміжних кутів на 20° більший від другого. Знайдіть ці кути . Достатній рівень (3 бали) 7. Два суміжні кути відносяться, як 4 : 11. Знайдіть ці кути. 8. Дві прямі перетинаються. Чому дорівнюють утворені кути, якщо сума двох з них становить 1960 ? Високий рівень (3 бали) 9. Через точку перетину двох прямих на площині проведено промінь, перпендикулярний до однієї з прямих. Знайдіть кути, утворені при перетині цих прямих, якщо даний промінь з другою прямою утворює кут 580.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

Ответ:

1-г)

2-г)

3-б)

5. 103°, 77°, 103°, 77°

6. 100° та 80°

7. 132° та 48°

Отвечает Калинин Артём.

Ответ:

1.Г 2.Г 3.Б 4.Через дану точку площини можна провести одну, й тільки одну, перпендикулярну до неї пряму. Теорема 6. 5.Суміжний йому кут дорівнює 180°-103°=77°

Вертикальний кут дорівнює цьому куту, тому саме він 103° 6.Сума суміжних кутів дорівнює 180°.

∠1=х, ∠2=х+20.

∠1+∠2=180°,

х+х+20=180,

2х=180-20,

2х=160,

х=80°, ∠1=80°, ∠2=80+20=100°.

7задание;4x+11x=180

15x=180

x=12

4×12=48

11×12=132

8:35, 145, 145

9: не знаю