У прямокутному трикутнику один з кутів на 30° менший від другого, а сума меншого катета і медіани,

проведеної до гіпотенузи, дорівнює 20 см. Знайдіть гіпотенузу трикутника. 15б за вопрос

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
8 см

Объяснение:
Катет, що лежить проти кута 30 градусів дорівнює половині гіпотенузи.
Тому АВ=2ВС.
АВ+ВС=24 см
АВ=2ВС
2ВС=24-ВС
3ВС=24
ВС=8 см.
Тоді АВ=8*2=16 см
У прямокутному трикутнику медіана, проведена до гіпотенузи, дорівнює половині гіпотенузи.
СМ=16:2=8 см.