ПОМОГИТЕ ПОАЛУЙСТА СРОЧНО НАДО!!!! 1.У прямокутному трикутнику знайдіть два інших його кути, якщо

один з його кутів дорівнює 43* ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2.У прямокутному трикутнику знайдіть гіпотенузу ( у см), якщо катет дорівнює 20 см, а кут протилежний цьому катету дорівнює 30*.У вiдповiдь запишить тiльки число. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 3.Один з гострих кутів прямокутного трикутника, дорівнює 70*. Чому дорiвнюе другий гострий кут? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 4.Один з гострих кутів прямокутного трикутника в 5 разів менший за інший. Знайдіть більший кут. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 5.У прямокутному трикутнику знайдіть гіпотенузу ( у см), якщо катет дорівнює 20 см, а кут протилежний цьому катету дорівнює 30*. У вiдповiдь запишить тiльки число.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Иван.

1) α=43°

β, γ -?

Оскільки трикутник прямокутний, то один з його кутів, прямий, отже γ=90°

Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90°, тож β=90°-43°=47°

Відповідь: 47°, 90°

2) Катет, що лежить навпроти кута 30° вдвічі менший за гіпотенузу ⇒ с=2а=2*20=40 см

Відп.: 40 см

3) 90°-70°=20°

Відп.: 20°

4) позначимо кути х (менший) та 5х (більший

х+5х=90°

6х=90°  | : 6

х=15°

5х=15°*5=75°

Відп.: 75°

5) Там то же самое, что в третьем