Один із суміжних кутів дорівнює 60°. Чому дорівнює інший? А) 100°; Б) 70°; В) 120°; Г) 35°. 2.

Знайдіть вертикальні кути, якщо їх сума дорівнює 50° А) 100°; Б) 25°; В) 50°; Г) 65°. 3. Як називаються прямі, які перетинаються під прямим кутом? А) паралельні; Б) вертикальні; В) перпендикулярні; Г) суміжні. Середній рівень (3 бали) 4. Скільки перпендикулярних прямих можна провести до даної прямої через точку, що не лежить на ній? 5. Дві прямі перетинаються. Один з отриманих кутів дорівнює 35°. Знайдіть градусну міру інших кутів. 6. Один із суміжних кутів на 90° менший від другого. Знайдіть ці кути . Достатній рівень (4 бали) 7. Два суміжні кути відносяться, як 2 : 7. Знайдіть ці кути. 8. Дві прямі перетинаються. Чому дорівнюють утворені кути, якщо сума двох з них становить 242

Ответы на вопрос

Отвечает Весна Никита.

Ответ:

1.В

2.Б

3.В

4.1

5. 35°, 145°,145°

35°=35° оскільки кути вертикальні.

(360°-(35°×2))/2=45°

6. 45°, 135°

Нехай перший кут х°, тоді другий кут х+90°. Складаємо рівняння х+х+90=180, х=45°-перший кут 45+90=135° - другий кут.

7. 40°, 140°

k - коефіцієнт пропорційності

2k+7k=180

k=20

20×7=140, 2×20=40.

8. 121°,121°, 99°,99°

Оскільки сума кутів не 180°, вони не суміжні, отже вертикальні.

242:2=121 вертикальні кути рівгі

(360-242)/2=99