Дано вектори а (0;4) і b(-3;-2). знайдіть вектор с= 2а-b​


Ответы на вопрос

Отвечает Агаев Руслан.

Ответ:

Для знаходження вектора c потрібно від вектора b відняти подвоєний вектор a:

c = 2a - b

Замінюємо вектори a і b їх координатами:

a = (0, 4)

b = (-3, -2)

Тоді

2a = 2(0, 4) = (0, 8)

Таким чином,

c = 2a - b = (0, 8) - (-3, -2) = (0 + 3, 8 + 2) = (3, 10)

Отже, вектор c має координати (3, 10).

Объяснение: