Знайти найменший кут трикутника, якщо один з них на 50° більший за другий і на 20° менший за третій

кут.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майборода Славик.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі спочатку припустимо, що другий кут дорівнює х градусам. Тоді перший кут буде (х + 50) градусів, а третій кут буде (х - 20) градусів.

Оскільки сума всіх кутів трикутника становить 180 градусів, ми можемо записати наступне рівняння:

(х + 50) + х + (х - 20) = 180

3х + 30 = 180

3х = 150

х = 50

Тепер ми знаємо, що другий кут дорівнює 50 градусів. Підставляючи значення х в вирази для першого і третього кутів, отримуємо наступні значення:

Перший кут: 50 + 50 = 100 градусів

Третій кут: 50 - 20 = 30 градусів

Таким чином, найменший кут трикутника становить 30 градусів.

Объяснение: