95 баллов!!!!!! плисссссссссс у рівнобічній трапеції діагональ є бісектрисою гострого кута. Більша

основа тропеціі дорівнюе 26 см, периметр 50 см. Знайдіть меншу основу тропеціі

Ответы на вопрос

Отвечает Черная Настя.

Ответ:

ВС=8см

Объяснение:

В трапеції якщо діагональ є бісектрисою гострого кута, то верхня основа дорівнює бічній стороні

(∠ВАС=∠САD; AC- бісектриса

∠ВСА=∠САD, внутрішні різносторонній кути при паралельних прямих ВС||АD, січною АС.

Звідси рівність кутів ∠ВАС=∠ВСА, тоді ∆АСВ- рівнобедрений трикутник)

Отже АВ=ВС=СD=x.

Периметр - це сума усіх сторін.

3х+26=50

3х=50-26

х=24/3

х=8 см верхня основа і бічні сторони.