Периметр паралелограма 40 см. Одна зі сторін 8 см, а висота, проведена до іншої сторони —4 см.

Знайти площу паралелограма?

Ответы на вопрос

Отвечает Ботвинко Владислав.

Периметр паралелограма 2(а+b).
2(8+b) = 40

16 + 2b = 40

2b = 24

b = 12

S = b*h = 12*4 = 48 см^2