Помогите пожалуйста, даю 30 балов. 1. Знайти площу паралелограма, сторона якого дорівнює 12 см, а

висота, проведена до неї, -7 см. 2. Знайти площу рівнобедриного трикутника, бічна сторона якого дорівнює 15 см, а а висота проведена до основи, -9 см. 3. Знайти площу ромба, сторона якого дорівнює 7√2 см, а один з кутів - 135°. 4. Знайти площу паралелограма, сторони якого дорівнюють 25 см і 7 см, а одна з діагоналей перпендикулярна до його сторони. 5. Знайти площу трапеції, основи якої дорівнюють 7 см і 9 см, а бічна сторона довжиною 6 см утворює з більшою основою кут 45°

Ответы на вопрос

Отвечает Бурда Алина.

Ответ:

1. 12 * 7 = 84 см"

2.  24 см

3.49√2 см

4. -----------

5.24√2 см²

Объяснение:

1. Тут и так понятно)

2. Высота поделила основу пополам,тем самым поделив треугольник на 2 маленьких.По теореме Пифагора квадрат гипотенузы =  сумме квадратов катетов. Найдём катет( половину основы треугольника).

15^{2} = 9^{2}  + x^{2}

225 = 81 + x^{2}

x^{2} = 225 - 81 = 144

х = \sqrt{144\\ = 12 см

Теперь узнаем длинну основы: 12 +12 = 24 см

3.Площадь ромба через его сторону и угол

S = a²·sin(β) = (7√2)²·sin(135°) = 49*2 * 1/√2 = 49√2 см

4. Не знаю, прости((((

5.Дано: трапеція КМРТ, МР=7 см, КТ=9 см, ∠Т=45°.

Проведемо висоту РН.  Розглянемо ΔРТН - прямокутний.

∠Т=45°, тоді ∠ТРН=90-45=45°, тобто ΔРТН - рівнобедрений.

Нехай РН=ТН=х см, тоді за теоремою Піфагора

х²+х²=6²;  2х²=36; х²=18;  х=√18=3√2;  РН=3√2 см.

S=(МР+КТ):2*3√2=(7+9)/2*3√2=24√2 см²