за стіл і 6 стільців покупець заплатив 790 грн. Стіл коштує 250грн. Скідьки гривень коштує 1

стілець?

Ответы на вопрос

Отвечает Жариков Даня.

Ответ:

90 грн коштує 1 стілець.

Пошаговое объяснение:

1. 790-250=540(грн.)

2. 540:6= 90(грн.) вартість 1 стільця.

Відповідь: 90 грн вартість 1 стільця.