1.покупець придбав 2 пакети соку по 21 грн за пакет та 0,8 кг печива за ціною 42 грн за

кілограм.Скільки заплатив покупець (у грн) 2.Яку решту (у грн) отримав покупець з купюри у 200 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1 : 75,60

2 : 124,40

Пошаговое объяснение:

1: 1)21+21=42

2)(42:10)•0,8=33,60

3)42+33,60=75,60

2:200-75,60=124,40

Отвечает Кирьянов Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 21 * 2 = 42 (грн) - заплатил за сок

2) 42 * 0,8 = 33,6 (грн) - заплатил за печенье

3) 42 + 33,6 = 75,6 (грн) - заплатил за всю покупку

4) 200 - 75,6 = 124,4 (грн) - получил сдачи