За 4 пачки пачки печива та 3 пакети соку заплатили 102 грн. Скільки коштує пачка печива і скільки -

пакет соку, якщо пачка печива дешевша від пакета соку на 6 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметолла Багжан.
Х- пакет сока
х-6 - пачка печенья

4*(х-6)+3х=102
4х-24+3х=102
4х+3х=102+24
7х=126
х=126:7
х=18 гривен стоит пакет сока
18-6=12 гривен стоит пачка печенья

проверка
18*3+12*4=102