У книжці 400 сторінок.першого дня учень прочитав 0,2 від обсяну книжки а другого дня 3/16 решим.

1)Скільки сторінок прочитав учень першого дня2.Скільки сторінок прочитав учень другого дня3.Скільки сторінок прочитав учень за два дня4.Скільки сторінок залишилося прочитати учневі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скляр София.

Ответ:

1) учень прочитав 80 книг першого дня;

2) учень прочитав 60 книг другого дня;

3) учень прочитав 140 книг за два дня;

4) учневі залишилося прочитати 260 книг.

Пошаговое объяснение:

1 день - ?, 0,2 від обсягу

2 день - ?, 3/16 від решти 1 дня

Всього - 400 сторінок

1) 400 * 0,2 = 80 (кн.) - прочитали першого дня;

2) (400 - 80) * 3/16 = 960 / 16 = 60 (кн.) - прочитав другого дня;

3) 60 + 80 = 140 (кн.) - прочитав за два дня;

4) 400 - 140 = 260 (кн.) - залишилося прочитати учневі.

Відповідь: 1) 80 книг; 2) 60 книг; 3) 140 книг; 4) 260 книг.

Отвечает Тимеркаева Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 400 * 0,2 = 80 (стр) - прочитал в 1 день

2) 400 - 80 = 320 (стр) - осталось прочитать после 1 дня

3) 320 * 3/16 = 20 * 3/1 = 60/1 = 60 (стр) - прочитал во 2 день

4) 80 + 60 = 140 (стр) - прочитал за два дня

5) 400 - 140 = 260 (стр) - осталось прочитать всего.