У їдальню завезли 3 кг печива по 68,5 грн за кілограм, 5 кг печива по 72,5 грн за кілограм і 2 кг

печива по 80 грн за кілограм. Знайдіть середню ціну кілограма печива.​

Ответы на вопрос

Отвечает Низовкин Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:
Для того щоб би отримати середнє арифметичне число треба, скласти всі числа і поділити на кількість чисел.

68,5 + 62,5 + 80 = 211 (грн)
211 : 3 = 70,3 (грн)
Приятной учебы от Morjik <3