В одну їдальню завезли 4 мішки борошна,а в іншу-6 таких мішків.усього в їдальню завезли 800 кг

борошна.скільки кілограмів борошна завезли в кожну їдальню окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Адеев Коля.
1) 4+6=10 (м)                                                                                                                  2) 800:10=80(кг)-в одном мешке                                                                               3) 4х80=320(кг)-в одну                                                                                             4) 6х80=480 (кг)-во вторую