за стіл і 6 стільців покупець запдатив 790 грн. Стіл коштвує 250 грн. Скільки гривень коштує 1

стілець? Допоможть будь ласка розвязати задачу!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шеховцов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)790-250=540(грн)-ціна 6 стільців

2)540:6=90(грн)-ціні 1 стільця