Знайдіть кут між векторами с(1 -1) і d(0 -5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябоштан Поля.

знайдемо скалярний добуток векторів: c*d=1*0+(-1)*(-5)=0, вектори перпендикулярні; кут між двома перпендикулярними векторами дорівнює 90° - це відповідь.