Знайдіть кути трикутника, якщо їхні градусні міри відносяться як 2 : 5 : 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артём.

Ответ:

24°, 60°, 96°

Объяснение:

За умовою градусні міри кутів трикутника відносяться як 2 : 5 : 8

Позначимо кути трикутника як 2х, 5х, 8х

Сума кутів трикутника дорівнює 180°

2х + 5х + 8х = 180°

15х = 180°

х = 12°,

Якщо х = 12°, то

2х = 2 · 12 = 24°

5х = 5 · 12 = 60°

8х = 8 · 12 = 96°

Відповідь: 24°, 60°, 96°

Отвечает Деньмухаметов Камиль.

Ответ:

2:5:8=2х,5х,8х.

Сумма всех сторон триугольника-180°.

2х+5х+8х=180

180:15х=12

2х=2*12=24°

5х=5*12=60°

8х=8*12=96