Помогите пожалуйста даю 10 балов и лучший ответ 1. Знайдіть кути трикутника ABC, якщо кут А на 35

менший, ніж кут B, а кут B на 25 більший за кут С. 2. Бісектриси кутів А і С трикутника ABC перетинаються в точці О, кут АОС=1000. Знайдіть кут ABC. 3. У трикутнику ABC кут С=900, кут ADB=1200 , кут ABC=600 , AD=16 см. Знайдіть CD.

Ответы на вопрос

Отвечает Питин Давид.

Ответ:

1. А=45 В=80 С=55

Объяснение:

1. кут В=x кут А=x-35 кут C=x-25

x+x-35+x-25=180

3x=180+60

3x=240

x=80 - кут B

кут А=80-35=45

кут C=80-25=55