Площа прямокутника дорівнює 60 см², а одна із сторін дорівнює 5 см. Знайдіть діагональ прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Макс.

а = 5 см

S = 60 см²

d = ?

S = ab

b = S/a = 60/5 = 12 см

По теореме Пифагора:

d² = a² + b² = 5² + 12² = 25 + 144 = 169

d² = 13²

d = 13 см