1. Периметр паралелограма дорівнює 72 см. Одна з його сторін дорівнює 16 см. Знайдіть довжини

решти сторін.А 20 см; 20 см; 16 смБ 36 см: 16 см; 16 смВ 22 см; 30 см; 14 смг 20 см; 16 см; 32 см2. Знайдіть кути паралелограма, якщо один із них уж разів менший ніждругий.А 36°; 36°; 144°; 144°Б 30°; 150°; 30°; 150°В 40°; 200°; 40°; 200°г72°; 72°; 72°; 72°3. Периметр прямокутника дорівнює 36 см. Знайдіть його сторони, якщовони відносяться як 1:8.А4 см; 32 см; 4 см; 32 смБ2 см; 16 см; 2 см; 16 смВ 10 см; 8 см; 10 см; 8 смГ3 см; 12 см; 20 см; 1 см4. Бісектриса кутя А прямокутника ABCD ділить сторону ВС на відріз-ки BM = 5 см і мс = 4 см. Знайдіть периметр прямокутника ABCD.Б 26 смВ 28 см119 см5. Діагональ ромба утворює зі стороною кут 70°. Чому дорівнює меншийкут ромба?A140°Б 110°В 20Г40°6. Периметр квадрата дорівнює 16 см. Знайдіть відстань від точки перетину діагоналей квадрата до його сторін.A8 смБ4 смВ 2 смТ1 смA 14 CM​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Вика.

Ответ:

1.протилежна сторона також буде 16.

16+16=32

72-32=40

40÷2=20см

А.20 см,20 см,16,см