Як знайти модуль вектора а(2;-3;6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Лопачук Віка.

Ответ:

|ā|=√(2²+(-3)²+6²)=√(4+9+36)=√(13+36)=√49=7

Отвечает Белов Андрей.

Ответ:

7

Объяснение:

модуль вектора це теж саме що й довжина. знаходиться за формулою, яка грунтується на теоремі Піфагора

ІаІ=√2^2+(-3)^2+6^2=√4+9+36=√49=7