Знайдіть площу паралелограма ,сторони якого дорівнюють 12см і 10 см. ,а два його кути відносяться

як 1:5. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомова Наталия.

Ответ:

60 cm²

Объяснение:

кути = х та 5х

х + 5х = 180

х = 30

5х = 150 (нам нецікаво)

висота паралелограма напроти кута 30 буде = половині бічної сторони відносно основи цієї висоти, нехай такою стороною буде =10.

Тоді

основа =12

висота = 10* (1/2) = 5

площа = 12*5 = 60

див. мал.