1. Кути паралелограма відносяться як 4:5. Знайдіть кут між висотами паралелограма, проведеними з

вершини гострого кута. 2. Два кути паралелограма відносяться як 7:11. Знайдіть кут між висотами паралелограма, проведеними з вершини тупого кута. 3. Два кути паралелограма відносяться як 13:5. Знайдіть кут між висотами, проведеними з вершини гострого кута.

Ответы на вопрос

Отвечает Меражи Кирилл.

Ответ:

1. 100

2. 110

3. 130

Объяснение:

По властивості паралелограма, кут між 2 висотами випущених з гострого кута = тупому куту.

=>

1) Нехай 4:5 = 4х:5х

4х+5х = 180

9х=180

х=20

4·20=80

5·20=100

2) Нехай 7:11 = 7х:11х

7х+11х = 180

18х=180

х=10

7·10=70

11·10=110

3) Нехай 13:5 = 13х:5х

13х+5х = 180

18х=180

х=10

13·10=130

5·10=50