Помогите срочно пжпжжпжпж дам 60 балов 3. Кути ромба відносяться,як 2 : 4, а його сторона 8см.

Знайдіть площу ромба.4. Знайдіть найбільшу висоту трикутника,сторони якого дорівнюють 7, 8, 9.5. Сторони трикутника дорівнюють 5см, 6см, 9см. Знайдіть R6. У ромбі діагоналі дорівнюють 3см і 8см. Знайдіть площу ромба.7. Знайдіть площу рівнобедреного трикутника , якщо його бічна сторна дорівнює 4см,а кут при основі дорівнює 60◦.

Ответы на вопрос

Отвечает Чурсина Юля.

Відповідь:

Пояснення:

3 .  Нехай ∠А = 2х° , а ∠В = 4х° .  За власт. кутів паралелограма

     2x + 4x = 180° ;

           6x = 180° ;

             x = 30° ,  тоді ∠А = 2 * 30° = 60° .  Знайдемо площу ромба :

      S p = AB * AD * sinA = 8² * sin60° = 64 * √3/2 = 32√3 ( см² ) ;

      S p = 32√3 см² .

     4 .  За формулою Герона  S ΔABC = √[ p( p - a )( p - b )( p - c ) ] ;

          p = ( 7 + 8 + 9 )/2 = 12 ;  S Δ = √[ 12*( 12 - 7 )( 12 - 8 )( 12 - 9 ) =

             = √( 12 * 5 * 4 * 3 ) = 12√5 .

     Найбільшою є висота , проведена до найменшої сторони тр -ка.

     S Δ = 1/2 * 7 * h = 12√5 ;

                   h = 12√5/3,5 = 24√5/7 ( см² ) ;   h = 24√5/7 см² .