В одному бідоні у 4 рази більше молока, ніж у другому. Скільки молока в кожному бідоні, якщов двох

бідонах разом міститься 75 л молока? Будь-ласка вирішуйте за допомогою лінійних рівнянь.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Максим.

Ответ:

Объяснение:

х - во 2 бидоне

4х - в 1 бидоне

х+4х=75

5х=75

х=75÷5

х=15 л во 2 бидоне

4×15=60 л в 1 бидоне