У першому бідоні на 5 л молока більша,ніж у другому.якшо у першого бідона перелили в другий 8 л

молока,то в другому бідоні молока стане удвічі більше більше,ніж залишиться в першому . скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку. Спочноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Златьев Ваня.

Пусть х л молока было во втором бидоне, тогда (х + 5) л молока было в первом. Уравнение:

(х + 5 - 8) · 2 = х + 8

(х - 3) · 2 = х + 8

2х - 6 = х + 8

2х - х = 8 + 6

х = 14 (л) - было во втором бидоне

14 + 5 = 19 (л) - было в первом бидоне

Вiдповiдь: 19 л i 14 л.