При напрузі на резисторі 100 В сила струму ньому 5А .Яку напругу слід подати на резисторі щоб сила

струму в ньому була 7 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Хвостиков Ваня.

Ответ:

U=140В

Объяснение:

Припроходженні струму через резистор на ньому виділяється напруга згідно ф-ли U=I*R.  Ми маємо струм і напругу, тому R=U/I=100/5=20 Om.

Щобзнайти напругу при струмі 7А потрібно U=I*R=7*20=140В