1. Визначте силу струму в електрочайнику, увімкненому в мережу з напругою 220В, якщо опір спіралі

дорівнює 40 Ом. 2. Сила струму у нагрівальному елементі чайника 2,5 А, а опір 48 Ом. Обчисліть напругу на елементі чайника. 3. Під час електрозварювання у дузі при напрузі 30 В силу струму досягає 150 А. Який опір дуги? 4. При напрузі на резисторі у 110 В, сила струму в ньому дорівнює 4 А. Яку напругу слід подати на резистор, щоб сила струму в ньому дорівнювала б 8 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Nosova Daria.

Ответ:

1.

I=U/R=220/40=5,5 A.

2.

I*R=2,5*48=120 B.

3.

R=U/I=30/150=0,2 Ом.

4.

R₁=U₁/I₁=110/4=27,5 Ом;

U₂=I₂*R₂=8*27,5=220 B.