6) у двох бідонах разом було 75 літрів олії. Після того як половину олії з першого бідона перелили

в другий, то олії в другому бідоні стало в 4 рази більше, ніж у першому. По скільки літрів олії було в кожному бідоні спочатку? СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Тимур.

Объяснение:

x+4x=75

5x=75

x=75/5

x=15 у першому після переливання, 15*4=60 після переливання у другому

якщо перелили половину, то 15*2=30 у першому до переливання, тим чином у другому 75-30=45 у другому до переливання