Знайдіть суму перших трьох членів арифметичної прогресії (аn), якщо а1=-4, d= 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Здравствуй Валерия.

Відповідь:     S₃ = - 3 .

Пояснення:

    а₁ = - 4 , d = 3.

    а₂ = а₁ + d = - 4 + 3 = - 1 ;   a₃ = a₂ + d = - 1 + 3 = 2 .

    S₃ = a₁ + a₂ + a₃ = - 4 + (- 1 ) + 2 = - 3 ;  S₃ = - 3 .