Знайти перший член геометричної прогресії (bn),якщо b4=135,q=-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Егор.

b_4=b_1q^3;~~~ b_1=\dfrac{b_4}{q^3}=-\dfrac{135}{3^3}=-5