із двох міст відстань між якими 77 км одночасно назустріч один одному виїхали мотоцикліст та

автомобіль і зустрілися через 0,5 год. знайдіть знайдіть швидкість автомобіля якщо вона в 1,2 рази більша від швидкості мотоцикліста

Ответы на вопрос

Отвечает Grishko Daria.

Ответ:

70 км/ч - скорость мотоциклиста, 84 км/ч - скорость автомобиля

Объяснение:

x - cкорость мотоциклиста,

1,2x - скорость автомобиля,

0,5 ( 1,2x + x) = 77

1,1x = 77

x = 70(км/ч)

70 * 1,2 = 84 (км/ч)