Знайти перший член геометричної прогресії якщо b8=2,56; q=2допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитов Вильдан.

Відповідь:

0.02

Пояснення:

bn=b1×q^(n-1)

b1=b8/q^7=2.56/2^7=2.56/128=0.02