Чому дорівнює сума коренів рівняння x²+3x-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Валерия.

Ответ:

-3.

Объяснение:

1) Обчислимо дискримінант:

D = 3²- 4*1*(-5) = 9 + 20 = 29

2) Обчислимо корені рівняння:

x₁ = (-3 + √29)/2

x₂ = (-3 - √29)/2

3) Знайдемо суму коренів S:

S = (-3 - √29 + (-3) + √29)/2 = (-6)/2 = -3.

Отвечает Сухотенко Валерия.

Ответ:

-3

Объяснение: