Яке число є членом арифметичної прогресії , що задається формулою an=5n-19​


Ответы на вопрос

Отвечает Римша Макс.

Ответ:

Объяснение:

an=5n-19

n=1   an=5*1-19=5-19=-14

n=2  an=5*2-19=10-19=-9

n=3  an=5*3-19=15-19=-4