Функцію задано формулою y=5-3x. Знайдіть значення функції, якщо значення аргумента дорівнює -1


Ответы на вопрос

Отвечает Кищенко Валерия.

Ответ:

у=8

Объяснение:

у=5-3х

якщо х= -1, то у= 5-3*(-1)

у= 5-3

у= 8