Знайдіть f '(x), якщо f(x)=x3/cosx


Ответы на вопрос

Отвечает Катрич Ігор.

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Хачатурян Кристина.

Объяснение:

f(x)=\frac{x^3}{cosx} \\f'(x)=(\frac{x^3}{cosx})'=\frac{(x^3)'*cosx-x^3*(cosx)'}{cos^2x}=\frac{3x^2*cosx-x^3*(-sinx)}{cos^2x} =\frac{3x^2*cosx+x^3*sinx}{cos^2x} =\\=\frac{x^2*cosx*(3+x*\frac{sinx}{cosx} )}{cos^2x}=\frac{x^2*(3+x*tgx)}{cosx}  =x^2*secx*(3+x*tgx).