Чому дорівнює сума коренів квадратного рівняння Х²-4х+12=0 Чому дорівнює добуток коренів

квадратного рівняння 2х²+6х+8=0

Ответы на вопрос

Отвечает Агаев Руслан.

здесь нет действительных корней, т.к. дискриминант меньше нуля.

в обоих случаях

а)D=b²-4ac=16-48Б0

б) D=36-64<0

Отвечает Наумов Денис.

Ответ:

Объяснение:

   а)  х²- 4х + 12 = 0 ;    D = - 32 < 0 , тому на множині дійсних  чисел задача не має розв"язку . На множині комплексних чисел

      х₁ + х₂ = 4  ( за теоремою Вієта ) ;

   б) 2х²+ 6х + 8 = 0 ;    D = - 28 < 0 , тому на множині дійсних  чисел

задача не має розв"язку . На множині комплексних чисел

      х₁* х₂ = 4  ( за теоремою Вієта ) .