Один з кутів трикутника дорівнює 48°, а другий на 12° менший від третього. Знайдіть невідомі кути

три- кутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаріков Олег.

Объяснение:

∠1=48°,  ∠2=х°,  ∠3=х+12°

48+х+х+12=180;  2х=120;  х=60.

∠2=60°,  ∠3=60+12=72°