Знайди координати точки перетину графіків функцій у = 47 х - 37 та у=-13х+2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шкитова София.

Ответ:

Объяснение:

у = 47 х - 37

у= -13х + 2 ​

Так як графіки перетинаються, то х і у  у них загальне прирівняємо праві частини

47x - 37 = -13x + 23

47x + 13x = 23 + 37

60x = 60

x = 60 : 60

х = 1

Підставимо  в  перше рівняння х = 1

y = 47 * 1 - 37

у = 10

Ответ: ( 1 ; 10)