Знайдіть критичні точки функції f(x)=x^3-3x^2+5 Поможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Таня.

Ответ:

Критические точки : 0 ; 2

Объяснение:

f(x) = x^3 - 3x^2 + 5

f ` (x) = (x^3 - 3x^2 + 5) ` = 3x^2 - 6x = 3x(x-2)

f ` (x) = 0

3x(x-2) = 0

3x = 0 x-2 = 0

x = 0 x = 2