Відомо, що х₁ та х₂ - корені рівняння 2х² - 6х - 11 = 0. Не розв'язуючи рівняння, знайди значення

виразу х₁х₂ - 8х₁ - 8х₂.

Ответы на вопрос

Отвечает Сачков Вадим.

Ответ:

-29,5

Объяснение:

По теореме Виета:

ax²+bx+c=0

x₁+x₂=-b/a; x₁·x₂=c/a

2x²-6x-11=0

x₁+x₂=-(-6)/2=3

x₁·x₂=-11/2=-5,5

x₁x₂-8x₁-8x₂=x₁x₂-8(x₁+x₂)=-5,5-8·3=-5,5-24=-29,5