2 бригади, працюючи разом виконали роботу за 4 дні. Скільки часу потрібно було б на виконання

роботи кожнiй бригаді окремо, якщо одна з них могла б виконати цю роботу на 6 днів раніше другої? помогите пожалуйста, нужно срочно. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коробочка Вова.

Ответ:

Объяснение:

Нехай перша бригада виконає роботу за - х днів, при цьому її продуктивність складає 1/х , тоді друга  бригада виконає на 6 днів пізніше  другу тобто  (х + 6) днів і її подуктивність буде 1/(х + 6) . Спільна продуктивність згідно умови 1/4. Складемо рівняння:

1/(х + 6) + 1/х = 1/4

4х + 4х + 24 = х² + 6х

х² - 2х - 24 = 0

D = 2² - 4 (- 24) = 4 + 96 = 100

√D = √100 = 10

х₁ = (2 - 10)/2 = - 4  не задовольняє умові

х₂= (2 + 10)/2 = 6 днів виконає роботу перша бригада

х + 6 = 6 + 6 = 12 днів виконає роботу друга бригада