Дві бригади,працюючи разом, висадили дерев за 12 днів.Скіль днів потрібно було б на виконання цієї

роботи першій бригаді,якщо друга може виконати її за 30 днів?

Ответы на вопрос

Отвечает Дворская Катерина.

20 днів

Складаємо систему рівнянь

  12(x+y)=z

  30y=z

Підставляємо друге рівняння в перше й маємо

12(x+y)=30y

12x=18y

y=2/3x

Підставляємо це в друге рівняння й маємо

30(2/3x)=z

20x=z

Відповідь:20 днів.