Порівняйте значення виразів 5х - 1 i 4x + 1 , якщо : 1 ) x = 0 ; 2 ) x = 2 ; 3 ) x = 3/5 ;4 ) x =

2,5 .​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Радмир.

1)-1<1

2)9=9

3)2<3,4

4)11,5>11

объяснение:

1)5*0-1<4*0+1

2)10-1=8+1

3)15/5-1=2<12/5+1=3.4

4)12.5-1>10+1